Atrakcie, múzeá, pamiatky, vianočné trhy, zábava

Vianočné trhy v Košiciach + Silvester v Košiciach


Košice, vďaka svojej dokonalej atmosfére, sú vhodným miestom na trávenie Vianoc. Vianočné trhy v Košiciach určite stoja za Vašu pozornosť, lebo sa konajú na krásnom námestí, ktoré je pravidelne udržiavané a živé. Veď Košičania vedia ako oslavovať.

Mesto v tomto čase pravidelne ožíva vianočnou atmosférou a programom, na ktorom sa podieľa takmer celé mesto. Vzduchom sa šíri vôňa lahôdiek, vareného vína, medoviny. Miestnou špecialitou je nápoj Košické zlato. K dispozícii sú aj originálny suveníry a prekrásny vyrezávaný Betlehém.

Vianočné trhy v Košiciach Výklad počas vianočných trhov Výklad počas vianočných trhov Vianočné trhy v Košiciach

Kapitolou samou o sebe je Silvester v Košiciach. V uliciach stretávate veselých domácich, ale aj cezpoľných. Ohňostrojov je veľa a človek nevie na ktorý sa skôr pozerať. Tak prečo tu nestráviť poslednú noc roka - Silvestrovskú noc a zobudiť sa až na Nový rok :)

Vianočné trhy nájdete zaznačené aj na našej mape Košíc. Do Košíc sa neoplatí ísť len na skok, takže určite si pozri aj ubytovanie v Košiciach, kde nájdeš užitočné tipy a rady. Ak vyhľadneš, nazri do časti Reštaurácie a stravovanie v Košiciach.

Hľadávané spojenia:
vianocne trhy kosice, vianocne trhy v kosiciach, silvester v kosiciach, novy rok v kosiciach, vianocne sviatky v kosiciach, vianoce v kosiciach, vianocny punc, atmosfera vianoc v kosiciach, medovina, medovniky, betlehem, varene vino, kosicke zlato.


Copyright © 2021 - Košice, Cassovia, Kaschau - Atrakcie, múzeá, pamiatky, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky