Atrakcie, múzeá, pamiatky, vianočné trhy, zábava

Práca a štúdium v Košiciach


Ak si sa rozhodol v Košiciach pobudnúť dlhšie ako na víkend, tak sa ti určite zídu informácie o možnosti privyrobenia si v Košiciach. Ak si sa tu rozhodol študovať, nájdeš tu všetky dôležité informácie, ktoré by si mohol potrebovať pre svoje štúdium v Košiciach.

Východ Slovenska dopláca na nedostatok práce, to však nie je prípad Košíc, kde je práce naozaj dosť. Medzi veľkých zamestnávateľov napríklad patrí US Steel Košíce, ale nájde sa tu aj mnoho iných spoločností, napríklad technického zamerania, ktoré uvítajú šikovných ľudí. Stačí navštíviť najblizší Úrad práce alebo pracovnú agentúru a prácu si nájde aj mladý študent.

V Košiciach pôsobí niekoľko desiatok stredných škôl a podobný počet sa nachádza v okolí Košíc. Takže tú svoju školu si tu nájde každé dieťa, ktoré rozmýšľa akým smerom sa pohne jeho ďalší život. Mnohé zo škôl majú svoje vlastné internáty alebo môžeš bývať na priváte.

TIP: Zoznam stredných škôl v Košiciach

Svoje vedomosti môžeš rozšíriť na niektorej z vysokých škôl, resp. univerzít, ktoré pôsobia v Košiciach. Pôsobí tu Technická univerzita v Košiciach, Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave, Ekonomická univerzita v Bratislave, Katolícka univerzita v Ružomberku, Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach a Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

TIP: Zoznam univerzít a vysokých škôl v Košiciach

Hľadávané spojenia:
praca v kosiciach, privyrobenie v kosiciach, brigada v kosiciach, robota v kosiciach, studium v kosiciach, stredne skoly v kosiciach, vysoke skoly v kosiciach, univerzity v kosiciach, internaty v kosiciach, studijne odbory, tuke, privaty v kosiciach


Copyright © 2021 - Košice, Cassovia, Kaschau - Atrakcie, múzeá, pamiatky, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky