Atrakcie, múzeá, pamiatky, vianočné trhy, zábava

Nákupy v Košiciach


Nie je žiadnym tajomstvom, že najlepším miestom na nakupovanie v celom regióne sú Košice. Nachádza sa tu niekoľko obchodných centier a nákupných domov. Tie doslova čakajú na to, aby si v nich našiel to svoje. Prinášame ti prehľad tých najzaujímavejších.

V meste pôsobí niekoľko obchodných centier, v ktorých nakupujú nielen Košičania, ale i turisti. Väčšina z nich tam dokonca trávi aj svoj voľný čas. Nie je sa čomu diviť, obchodné centrá ponúkajú pestrú paletu služieb a kupujúci tam zvyčajne nájde všetko pod jednou strechou. Medzi najznámejšie obchodné centrá patrí Aupark, Cassovia, Galéria a Optima.

Tu však tvoje nákupné možnosti z ďaleka nekončia, na Hlavnej ulici nájdeš množstvo obchodných domov a pasáži. Za zmienku stojí Dargov, OD Tesco alebo pasáž pri hoteli DoubleTree by Hilton. Samotná hlavná ulica je navyše plná malých obchodov, ktoré majú svoje osobitné čaro. Kvalitu hľadaj v bočných uličkách.

Ak ťa baví móda, neprehliadni ateliére a obchody dizajnérov ako Lujza Flešár Kafka, Odette Fedorová, Jitka Mikulová, Ida Sandor, Gabriela Sýkorová Hyllová či We are not sisters. Najlepšie módne značky sú zoskúpené v OC Optima, OC Cassovia a na Hlavnej ulici. Najkrajšia nákupná ulička je Poštová. Vybavenie do hôr nájdeš v OC Optima či na Mlynskej ulici. Nezabudni na suveníry, tie si môžeš kúpiť v Návštevnickom centre Košice, MIC Košice či v Uličke remesiel. Typické sklo a porcelán nájdeš v Sklo porcelán a Bohemia.

Všetky vyššie uvedené miesta sme zaznačili aj na našej mape Košíc, pričom v niektorých podnikoch môžeš použiť aj Košice Welcome Card. Taktiež by ťa mohli zaujímať sekcie Ubytovanie v Košiciach a Reštaurácie v Košiciach.

Hľadané spojenia:
kosice, cassovia, kaschau, kosice welcome card, kosicka turisticka karta, nakupy v kosiciach, nakupovanie v kosiciach, obchody v kosiciach, nakupne centra v kosiciach, obchodne centra v kosiciach, obchodne domy v kosiciach, nakupne domy v kosiciach


Copyright © 2021 - Košice, Cassovia, Kaschau - Atrakcie, múzeá, pamiatky, vianočné trhy, zábavaKamNaVikend.eu | Mapa stránky